.

.

Сензор за тропање на палење со лична карта

Сензор за тропање на палење со лична карта

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Сензорот за палење NGK (Детонацијата) изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сензори за палење Knock (детонација) за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за нокаути за палење NGK (детонација) се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. NGK ID0087 Сензор за палење на палење (детонација).

Основни карактеристики

Најдобри понуди