.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 431.84

Залиха
Во магацинот.

Подобри домови и градини Терариум Ривер Рок. Длабочина 4,65 in. X 4,65 in. Широк x 6,1 ин. Висока. Производот е 100% природни материјали. 5 фунти на природна карпа. Ја подобрува дренажата. Одлично за употреба во терариуми и стаклени вазни. Користете за да создадете уникатни облоги на растенија, подобрување на вода, пејзаж и градина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди