.

.

Клуберирање на акрилен правоаголник од крајбрежна каролина лента

Клуберирање на акрилен правоаголник од крајбрежна каролина лента

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Тимски специфични дизајнирани да ја покажат вашата посветеност. Потребно ви е нешто посебно за да ја означите вашата долгогодишна посветеност на тимот, затоа чувајте ги клучевите на овој прстен за клучеви и секогаш ќе имате дел од вашиот случајен близок! Овој прстен за премиум клуч е популарен, лесен и лесно може да се додаде во ранци и торби за теретани. НЦАА крајбрежна каролина лента со акрилен правоаголник. Официјално лиценциран со лига и тим. Премиум акрилно прицврстување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди