.

.

Одлична вредност чипови со компири со вкус на скара, големина на забава, 14. мл

Одлична вредност чипови со компири со вкус на скара, големина на забава, 14. мл

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Зачинете го следниот следен, заедно со задебелен вкус на чипови со компири со вкус на скара со голема вредност! Оваа торба со големина на забава од 14,75 унца од класично крцкав чипс од компири е задолжително за вашата следна забава во задниот двор или забава за задната врата. Природниот вкус на чад измешан со лукот и папраката прави неодолива закуска што ќе ја обожаваат вашето семејство и пријатели. Овие чипови совршено се спаруваат со хамбургери, топли кучиња, шиш кабоби и многу повеќе. Овие чипови се исто така идеален додаток на секој училишен ручек, корпа за пикник или ладилник за плажа. Чувајте торба корисна за филмските ноќи и ставете некои во вашата работна маса на работа за да ве одведат во текот на денот. Секогаш има простор за класичен вкус и пријатна криза на чипови со компири со вкус на скара со голема вредност! Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност чипс со компири со вкус на скара, големина на забава, 14,75 мл : чипови со компири со вкус на скара. 14,75oz торба со големина на забава. Зачинет со лук, папрака и природен вкус на чад. Совршен за скари и задните врати. Одлична закуска за училишни ручеци и излети. Без холестерол.

Основни карактеристики

Најдобри понуди