.

.

АРНОТ повторно воспоставена од предната лева воздух AS-2517

АРНОТ повторно воспоставена од предната лева воздух AS-2517

DEN 3935.20

Залиха
Во магацинот.

Арот, водачот во задниот дел на воздушните ленти за „Land Rover“, сега има целосно изградени ОЕ предни воздушни ленти за 2006-2009 L322, MK-III, Vogue Range Rover. Дизајнот на Арот не е само поефикасен, туку е и многу поприфатливо! Секоја лента е поддржана од ограничена гаранција за живот. Arnott повторно воспоставена од предната лева воздух AS-2517.

Основни карактеристики

Најдобри понуди