.

.

Девојки за девојчиња Коала Девојки Слајд, големини 7-10

Девојки за девојчиња Коала Девојки Слајд, големини 7-10

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Резултат слатки и модерни слајдови на Ева Облак за вашето мало девојче од Коала. Со лента за глуждот за безбедност, овие се супер лесни за ставање и полетување. Совршен за еден ден надвор на сонце, покрај плажа, камп и на кое било друго место цело лето. Грипи ѓон. Облак чевли. Лента за глуждот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди