.

.

Едноставно Дејзи 2 '3' Пригушена шема на зелени пердуви пролет Chenille затворен килим на отворено

Едноставно Дејзи 2 '3' Пригушена шема на зелени пердуви пролет Chenille затворен килим на отворено

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Побарајте го вашиот декор со нашата трендовски едноставно Daisy 2 'x 3' пригушена зелена шема на зелена пердув затворен/килим на отворено од нашите цели, тиква и собирање колекција. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања по оваа област килим. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база со отпорна на лизгање, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во кој било простор во затворен или отворен простор. За да се исчисти, користете благ сапун и лежете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Основни карактеристики

Најдобри понуди