.

.

Софија фармерки од Софија Вергара плус големина cha cha top

Софија фармерки од Софија Вергара плус големина cha cha top

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Флерт, флеки и подготвени за забава. Овој врв на рамото од фармерки софија става свеж вртеж на вашиот стил на топло време. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Coqueta, Con Volante y Lista para la diversión. Esta blusa con hombros descubiertos de sofia jeans le da un toque de frescura a tu estilo para clima caluroso. Ексклузивен en. Моделот е 5'11-1/2 ”и носи големина 1x/la Modelo Mide 5’11-1/2” y viste una talla pequeña „1x“. Опуштено вклопување/Тале Холгадо. Сместено, деколте на рамото/Пунто Типо Смок, Ескоте Кон Хомброс Дескубиертос. Детали за слоеви на трепкање со исечокот на очите/Detalle de Volante Sobrepuesto adornado con ojales. Белата боја е наредена/El Color Blanco Está Forrado. 100% памук/100% алгодон. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Plusенски плус надвор од рамо, кој фруна од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Основни карактеристики

Најдобри понуди