.

.

Hi Run JK Trailer ST225 75R 113L D TRAILER гума

Hi Run JK Trailer ST225 75R 113L D TRAILER гума

DEN 1338.56

Залиха
Во магацинот.

Hi Run JK42 Trailer ST225/75 R15 113 L Doverviewthe Hi Run JK42 Доставува одлична влечење и сигурност за приколки за брод, кампери и друга употреба на приколка за комунални услуги. 65 ПСИ инфлација. 8 Пли оценето. Г Оценка на оптоварување. Радијална конструкција. L оценка на брзината. Дизајниран како приколка гума; Не е погоден за употреба на возила. Големина : ST225/75 R15. Опсег на оптоварување : D. Производот може да варира од слика. Не е вклучено тркало/раб.

Основни карактеристики

Најдобри понуди