.

.

Remington Fierce UHP P205 50ZR 87W Патнички гума

Remington Fierce UHP P205 50ZR 87W Патнички гума

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

На патот, на патеката или на тркачката патека, можете да сметате на квалитетот на Кенда. Нашите гуми се дизајнирани за перформанси и вредност во широк спектар на интереси и апликации. Погледнете зошто Кенда е вистинскиот избор. Тоа е вашиот потег. Kenda Kaiser (KR20 A) 255/40 ZR17 94 W Fits : 2007-09 Ford Focus SES 2006-09 Kia Spectra SX 2000-05 Toyota Celica GTS 2005-06 Mitsubishi Lancer Ralliart 2000-01 Ford Focus ZX3 2002-04 Ford Focus ZX5 2004 Mitsubishi Lancer Sportback Ralliart 2004-05 Kia Spectra Ex 2005-06 Kia Spectra5 Base 1997-2001 Honda Prelude Type Sh 2008-10 Mazda MX-5 Miata GX 2007-09 Kia Spectra5 SX 2006 Mazda MX-5 Miata Club Spec 2007 Mazda MX-5 Miata SV 2011-14 Mazda MX-5 Miata Grand Touring 2000-01 Saab 45172 SE 2002 Infiniti G20 T 1999 SAAB 45172 Viggen 2015 Mazda MX-5 Miata GX 1994-95 Volvo 850 Turbo 1995-98 Saab 900 SE Turbo 1994 Saab 900 Turbo Commera Tapt Edition 1992 Saab 9000 CD Griffin Edition и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди