.

.

Лара - измешана сива - дрвена wallидна панел со дизајн на отворена работа

Лара - измешана сива - дрвена wallидна панел со дизајн на отворена работа

DEN 2864.00

Залиха
Во магацинот.

Доведете го чувството на пристаништето во вашиот дом со крајбрежните платно на Офелија Silent Sails. Ова прекрасно парче платно мери 25 x 33 инчи и влегува во елегантна рамка. Користете ја оваа рачно насликана wallидна уметност за да додадете прскање на боја и интрига во кој било внатрешен простор. Производство : Колекција на домови од Stylecraft. Семејство : Лара. MPN : WI52574 DS. Wallидната уметност е врамена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди