.

.

Мајчините под-стомачни чипка за чипка, пакет со вредност

Мајчините под-стомачни чипка за чипка, пакет со вредност

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Оваа негување од 3 пакувања од ламазе породилно памук/спандекс удобност со мијалник со чипка со чипка е совршена модна основна за секојдневно! Секоја ставка е спакувана погодно со основни бои за лесно координирање со вашата палета за гардероба! Прекрасните, но затегнати детали за чипка на половината додаваат стил без да ја загрозат вашата целокупна удобност! Изберете од асортиман на бои. Негување од страна на ламазе породилно под-стомачни чипкани гаќички, пакет со вредност од 3 пакувања : 69% памук 23% најлон 8% спандекс. 3 пакет. Чипка исечени гаќички. Здраво. Ладно миење на рацете.

Основни карактеристики

Најдобри понуди