.

.

Ournourneуни колекција женски мелора се лизгаат на зашилени пети на станови

Ournourneуни колекција женски мелора се лизгаат на зашилени пети на станови

DEN 351.84

Залиха
Во магацинот.

До колекцијата „Модна игра“ со колекцијата Мелора од Journee. Оваа умен потпетица со пети се одликува со боксерска топлина и ниска блок-потпетица. Гуштер со текстура со вегански кожени голи го обликуваат изгледот, а подножјето ви овозможува да шетате со леснотија. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди