.

.

Ournourурна колекција женски Исадора Широка ширина Мери Janeејн Среден блок пета Плоштад пети

Ournourурна колекција женски Исадора Широка ширина Мери Janeејн Среден блок пета Плоштад пети

DEN 640.00

Залиха
Во магацинот.

Колекцијата Isadorah Pump By Journee веднаш ќе додаде гроздобер пресврт во вашата колекција на чевли. Оваа модерна верзија на класичната пета на Мери Janeејн се одликува со ленти со двојни токи и веганска кожа или карирана ткаенина. Покриената блок-потпетица и ретро квадрат-пети го комплетираат стилот на средниот век, совршен за секоја пригода. Со широка ширина на нозе и подлога, овој стил сигурно ќе се вклопи. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди