.

.

Дрвениот суперхеројски дом на Мармонт Хил правила за платно wallидна уметност

Дрвениот суперхеројски дом на Мармонт Хил правила за платно wallидна уметност

DEN 1887.84

Залиха
Во магацинот.

Оваа дрвена суперхеројска куќа владее со платно wallидната уметност е траен уметнички принт на висококвалитетно платно од колективот на уметноста на Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Дрвениот суперхеројски дом на Мармонт Хил правила за платно wallидна уметност : трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно. Професионално се протегаше рака. Пристигнува подготвени да висат. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Вклучува сертификат за автентичност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди