.

.

Лажичка Danielle Classic Pump Women's

Лажичка Danielle Classic Pump Women's

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Барате совршени чевли за да одите со сè, од пакувања до фустани? Не гледајте повеќе со овие класични пумпи на Даниел од лажичка. Одликувајќи се со зашилен пети и слаба пета, тие се совршени и за обични и за облеки. Пар со мини фустан за ноќна ноќ на градот, или со фустан и блејзер со вклопување и блејзер кога ќе се упатите кон канцеларијата. Слаба пета. Зашилен пети. Вештачки материјали. Пластичен ѓон. Се лизга на. Направено во Кина. Кажете здраво на Scoop : Стручно курирана гардероба на посакувани стилови со неверојатна вредност. Собравме заедно безумно уредување на парчиња достојни на Дрол што се мешаат, способни за натпревар и најдобро од сè лесно на паричникот. Затоа што сите ја заслужуваат гардеробата на своите соништа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди