.

.

ДизајнАрт „Текстурирана жолта“ современа панел за завеси

ДизајнАрт „Текстурирана жолта“ современа панел за завеси

DEN 460.16

Залиха
Во магацинот.

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа текстурална жолта завеса што тече . Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко згаснување и е рачно изработено на побарувачката само за вас . faux- Постелната ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Yellow Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни и не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт. - Боја : жолта. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Основни карактеристики

Најдобри понуди