.

.

Bootек Крикер на Xray Mech Jackек

Bootек Крикер на Xray Mech Jackек

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Bootек багажникот носи мазен профил и класичен фронт со чипка со детали за хардвер за тоа естетско лошо момче. Чунки конструкција и гребен, гумени стапала испорачуваат бунтовен стил. Bootе Jackек Крикер чипка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди