.

.

Tuck & von kahn обичен пети чика чика

Tuck & von kahn обичен пети чика чика

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Доволно секојдневно за секојдневно носење, доволно софистициран за вечера, Кан од Так и фон. Овој убав чизми со тркалезни пети Чука има затворање на чипка со две очи со втор пар заменливи ленти и ваш избор на оригинална кожа или велур. Надворешната плоча инспирирана од патики обезбедува лесна флексибилност, а индолот за удобност од 8 мм TRU ™ insole нуди целодневна поддршка. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : Кожа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал за надворешни работи : Ева (етилен винил ацетат). Подножје : 8 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди