.

.

Територија за надморска височина капа за пети на глуждот

Територија за надморска височина капа за пети на глуждот

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Изграден за следното задебелено истражување, подигање на надморска височина по територија. Овој солиден кожен чизми привлекува инспирација од одличното на отворено со заштитни акценти на Ripstop и флексибилна, но издржлива хибридна надворешна страна на EVA/гума. Индоле од удобност од 12 мм TRU ™ и удобна јака нудат удобност со секој чекор. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : мрежа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал за надворешни работи : Ева (етилен винил ацетат). Подножје : 12 мм удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди