.

.

Чудата за чуда за чудо В-вратот на врвот на вратот на вратот

Чудата за чуда за чудо В-вратот на врвот на вратот на вратот

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Чудата за чудо ВИДЕР ВО-ВРАБОТИ ВО ТОП НА ГОЛЕМИТЕ ГОЛЕМИ : ДВЕ ГОЛЕМИ џебови за лепенка. Еден џеб за пенкало. Еден ќелија џеб. Мека линија V-врат форма. Комунална јамка. Вентилирани страни. Големина М должина : 28 1/2 ". Одлично за групите Чудата е специјално креирана со цел да се задоволат потребите на групите. Продолжена и плус големина заедно со асортиман на основни бои што се добро опремени, осигурете се дека чудата може да се грижи за секоја група. Иновативни Активната ткаенина со чудо од Twill Active Twill е конструирана со употреба на пофини, потрајни предива. Комбинацијата на овие елементи овозможува убава драпера и исклучителна рака, без да се жртвува зависност и професионализам 360 степени за движење Активна Твил штотуку ја крена шипката. Користејќи ја омилената ткаенина во индустријата. Мешавина, 65% полиестер/35% памук, перформансите се засилени со додавање на механичко движење на движење без да се вклучи предиво од спандекс. Ова ја обезбедува трајната издржливост на мешавината од поли/памук, со движење на стрип ткаенина. Формулирано флексибилно вклопување што плаќа блиску Внимание на секој соодветен детал, се користеше нов пристап за вклопување со прилагодување на секоја големина поединечно и во однос на носителот. Плус големината е дизајнирана и изградена специјално за поцелосна фигура. На сите стилови, додадено е мало обликување каде што се распрскува, но сепак дозволува потребната леснотија, што резултира во опуштено, модерно вклопување. Флексибилното вклопување обезбедува целосен опсег на движење. Редефинираниот стил на комфорна работа во живо останува полиран без да се жртвува функција : Утилитарните детали обезбедуваат складирање за гаџети и опрема додека одржувате чист, професионален изглед. Со иновативната ткаенина, вклопување и стајлинг, овие секојдневни стружења навистина ја редефинираат удобноста во живо.

Основни карактеристики

Најдобри понуди