.

.

Уметнички ткајачи Алфреско Трелис област килим, крем за мудрец, 7'3 круг

Уметнички ткајачи Алфреско Трелис област килим, крем за мудрец, 7'3 круг

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Постигнувајќи безвременски тренд што ќе одговара и на вашите простории во затворен и на отворено, колекцијата Валоре е креирана со вашите потреби во умот. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со олефин во Египет и има рамен куп. Место чисто. Препорачана е подлогата за килими на отворено. Функционалниот куп нема да ги попречува вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Машина ткаена во Египет со 100% олефин. Функционална ниту куп не дозволува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите на влезови. , покриен двор, двор или палуба. Лесно може да се префрли во домот за да работи совршено во игротека или јадење за јадење . Оваа колекција на килим се создава со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево! За да го продолжите животот на вашиот килим, да ротирате често и користете подлога за килим за да овозможите циркулација и дренажа на воздухот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди