.

.

Иновативни креации Inc T4132

Иновативни креации Inc T4132

DEN 1439.20

Залиха
Во магацинот.

ICI не'рѓосувачки челик широки рокерски панели со широк 6,5 инчи има 12 парчиња и се вклопува помеѓу линиите на телото/стартите/краевите на одредена линија на тело или контура. Има не'рѓосувачки челик со огледало од врвно одделение и се прицврстува со лепило со високи перформанси 3М. Тој нуди заштита и го подобрува изгледот. Има лесна и брза инсталација без алатки. Исто така, достапен е во ексклузивен Proflex Chrome ABS на ICI. Иновативни креации Inc T4132.

Основни карактеристики

Најдобри понуди