.

.

Јакната Габ Блејзер

Јакната Габ Блејзер

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Во комбинација на полиестер и рајон со навестување за истегнување, оваа јакна за костуми нуди удобно вклопување со модерен изглед. Спарете го со која било кошула со копче Chaps, достапна во најразлични бои за да го завршите изгледот. Мора да има парче за гардероба на секое дете. Оваа класична, но елегантна јакна за костуми, лесно може да се спари со која било кошула надолу. Плус, можете да го завршите неговиот изглед со панталони за фустани за габа (продаден одделно). Карактеристики : Функционален џеб на градниот кош, 2 имитација на долните џебови со скули и внатрешниот функционален џеб. Пополнете го изгледот со панталони за фустани за габи (продаден одделно). Истегнување ткаенина. Отпорен на брчки. Само Хемиско чистење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди