.

.

Ограничени премногу девојки плетени влечење на хеланки, 3-пакувања, големини 4-12

Ограничени премногу девојки плетени влечење на хеланки, 3-пакувања, големини 4-12

DEN 374.24

Залиха
Во магацинот.

Овој 3-пакет хеланки од ограничен исто така нуди стил на градење гардероба за да се меша и да се совпаѓа во кое било време од годината. Без напорниот дизајн и мека плетена ткаенина ги прават совршени за целодневно носење, земајќи ја од училишните денови до плејдати и пошироко. Спарете ги со кој било моден врв, качулка или маица, и таа е подготвена да го започне својот ден. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 пара хеланки. ФИТ : Тенок. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека ткаенина за супериорна удобност. Девојките плетете влечење на хеланки 3-пакувања од ограничен исто така.

Основни карактеристики

Најдобри понуди