.

.

Се прашувам шорцеви за велосипеди за девојчиња, 2-пакувања, големини 4- & плус

Се прашувам шорцеви за велосипеди за девојчиња, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 191.84

Залиха
Во магацинот.

Идеално за училиште, игралиште и секојдневни авантури, овие чуда на нација со велосипедски шорцеви со велосипед се сигурни дека ќе бидат нејзини суштински. Лесни и меки со совршена количина на истегнување, тие се ултра удобни и разноврсни, спарувајќи се со сите нејзини омилени врвови и фустани. Зачувајте со оваа стилска 2-пакет за безброј креации на облека. Само на. Материјал : 94% памук/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара шорцеви. Fit : Опремена. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесен дрес плетен за целодневна удобност. Девојки за велосипеди со шорцеви со 2 пакети од Wonder Nation.

Основни карактеристики

Најдобри понуди