.

.

Згрижувачки очила за сонце на згрижувач

Згрижувачки очила за сонце на згрижувач

DEN 127.52

Залиха
Во магацинот.

Овој класичен, шарен стил е одличен додаток на секоја колекција на очила. Сребрените очила за сонце од сребрена навигатор од Фостер Грант имаа рамки во стилот на сребрена навигатор изработени од метал. Леќите се отпорни на гребење и влијание. Леќите исто така нудат 100% заштита од UVA-UVB од сончевите зраци. Облечен повеќе од 90 години од Глобал икони и трендови, Фостер Грант® е оригиналниот американски бренд за сонце. Фостер Грант верува во очила што е без напор мода напред и совршено вие, со вистински квалитет што можете да го видите и почувствувате. Секој пар згрижувачки очила за сонце, читатели, очила со сина светлина и повеќе се внимателно конструирани за да ви дадат најудобно вклопување, како и достапен, моден напред. Во стил на авијатичар, златна пластична рамка. 100% заштита на леќи UVA-UVB. Леќи отпорни на гребење. Леќи отпорни на влијание. Направено во Кина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди