.

.

16 Декоративни вештачки сини и зелени хиранџеа и држач за стакло од стакло од урагани од Бери

16 Декоративни вештачки сини и зелени хиранџеа и држач за стакло од стакло од урагани од Бери

DEN 164.64

Залиха
Во магацинот.

Овој држач за свеќи од урагани ќе биде прекрасен додаток на кој било пролетен декор има сина и зелена хидранга измешана со бобинки и папрати околу стаклото што се наоѓа (1) свеќа за столб со дијаметар од 3 " - не е вклучен за димензии на употреба во затворен простор : 6" " Висок x 16 "Дијаметар (измерено од најоддалечен врв до најоддалечен врв) Материјал (и) : PE/ткаенина/пена/стакло 16" Вештачко сино и зелено хирангана и Бери ураган. Сина и зелена хидрангас измешана со бобинки и папрати околу стаклото. Зачува (1) столб свеќа со дијаметар од 3 " - не е вклучен. Препорачано за употреба во затворен простор.

Основни карактеристики

Најдобри понуди