.

.

Вивитар камера со 12. Мегапиксели-црни

Вивитар камера со 12. Мегапиксели-црни

DEN 1459.20

Залиха
Во магацинот.

За подобрено снимање на слика во услови на слаба светлина. Целосен опсег на режими на сцена. Авто, сценографијата, ноќната глетка, портретот, ноќниот портрет, високата чувствителност и плажата со компензација на изложеност за разноврсна употреба. Технологија за откривање на лице. Изолира предмети во рамка за висококвалитетни слики на пријатели и семејство. Контроли на бела рамнотежа. Вклучете авто, дневна светлина, облачно, флуоресцентно и блескаво. Вграден автоматски блиц. Со намалување на црвените очи за природните очи во портрети. Поддршка за директен отпечаток. Ви овозможува да печатите фотографии без компјутер од компатибилен печатач со омраза на мост 4x, откривање на лице и насмевка, намалување на црвените очи и карактеристики на тресење на мравки Вивитар дигитална камера со 12,1 мегапиксели-црна висока резолуција. Снима детални слики до 4416 x 3312 пиксели. 2.4 "Екранот за LCD на боја TFT 400.

Основни карактеристики

Најдобри понуди