.

.

Автентично од сребрени фармерки-Мажите за опуштени, големини на половината 30-42

Автентично од сребрени фармерки-Мажите за опуштени, големини на половината 30-42

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Автентично од Сребрен фармерки - Машки за опуштено - Барате суштинско, лесно вклопување? Опуштеното од автентично од Сребрен Jeans® е токму тоа. Седи веднаш под половината и има опуштено вклопување низ колкот и бутот за лежерна привлечност. Изграден тежок за носење со рачно изработени детали и заврши со класична права нога. Прави фармерки со нозе со темно индиго миење кое користи помалку вода и помалку хемикалии во процесот на миење; Перформанси за истегнување тексас со целодневна удобност и груб изглед; Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата; Седи веднаш под половината со опуштен колк и бутот; 30/32/34/36 '' inseams; Мерења на моделот : Висина 6'2 '', половината 32 ''; Моделирани во големина 32 и 32 '' inseam; 79% памук 19% полиестер 2% еластан; Увезени; Машина за перење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди