.

.

Каубои на Вајоминг Северозападната компанија 60 '' 80 '' Околината на факултетскиот факултет за фрлање ќебе - Браун - ОСФА

Каубои на Вајоминг Северозападната компанија 60 '' 80 '' Околината на факултетскиот факултет за фрлање ќебе

DEN 623.04

Залиха
Во магацинот.

Покажете го вашиот тимски дух со овој Каубои на Вајоминг 60 '' x 80 '' Огромни факултети за микро Рашел фрлаат ќебе од северозападната компанија. Тоа е одличен начин да ја освежите просторијата на секој вентилатор! Ова е совршено ќебе што треба да се извлече кога гледате како каубоите во Вајоминг го играат својот следен натпревар! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Сублимирана графика. Мерки приближно. 60 '' x 80 ''. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Северозападната група.

Основни карактеристики

Најдобри понуди