.

.

Шарена маица за девојчиња Гаранималс

Шарена маица за девојчиња Гаранималс

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Стилските ленти ја украсуваат мета на оваа бебе девојка од Гаранималс, правејќи симпатична врвна до која било од нејзините облеки! Пар од слатки здолништа до трендовски пар панталони за низа погледи мама и бебе ќе сакаат и двајцата! Контраст на вратот на екипажот. Кратки ракави. Подготвен шарен печатење. Супер мек. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Шарена маица за девојчиња од Гаранималс.

Основни карактеристики

Најдобри понуди