.

.

Виктор 02-10476- Одговара на Изберете: 2006- Eclipse Mitsubishi, 2004- Mitsubishi Galant

Виктор 02-10476- Одговара на Изберете: 2006- Eclipse Mitsubishi, 2004- Mitsubishi Galant

DEN 2239.84

Залиха
Во магацинот.

Без разлика дали сте професионален техничар или квалификуван направете го тоа, потребен ви е лесен пристап до квалитетот на Виктор Рајнц на секое ниво на моторот сите во една кутија и без изненадувања. Заштитно пакување, информативни етикети и најсовремени електронски каталогизација, осигурете се дека ќе ги добиете прецизно дихтунзите и заптивките потребни за успешна, долготрајна поправка. Виктор 02-10476-01 одговара на Изберете : 2006-2009 Mitsubishi Eclipse 2004-2009 Mitsubishi Galant 2004-2006 Mitsubishi Lancer 2004-2006,2008 Mitsubishi Outlander и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит виџет за проверка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди