.

.

Cize Life Changing Bar, колаче со путер од кикирики, енергетски бар, 1. оз

Cize Life Changing Bar, колаче со путер од кикирики, енергетски бар, 1. оз

DEN 575.84

Залиха
Во магацинот.

Колаче за менување на путерот од кикирики од кикирики, колаче со путер од кикирики, 1 енергетски бар, 1,5 мл закуска може да биде здодевно ако сте кето дитер, концептите на Кизе го имаат одговорот! Воведување на нашиот бар за колачиња со путер од кикирики, со само 7 G нето јаглерод и 10 g протеини, оваа лента е толку вкусна, ќе ви биде драго што има 10 во кутијата. Годините на истражување и развој влегоа во правењето на овој бар совршен за функционалниот атлетичар на кето, кој сака нивната храна со висока протеина закуска да има вкусно. Како секогаш додаден бонус, секоја Кизе помага на некој што има потреба. 10g кето протеини висока енергија глутен без глутен не-GMO √ кето состојки : кикирики, протеини од бело јајце, брашно од кокос, кокосово масло, без додаден шеќер темно чоколадо чипс, сируп од тапиока, кристален алулоза, екстракт од стевија, екстракт од монах, морска сол.

Основни карактеристики

Најдобри понуди