.

.

Уникатни поволни цени без лизгање на косата со чешли со чешли метал 3

Уникатни поволни цени без лизгање на косата со чешли со чешли метал 3

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Функција : Овие не се обични чешли! Нашите чешли за коса се чешли со добар квалитет. Овој чешел за клип го прави сето тоа од Detangling до Styling исто така - каде и да сакате. Француски додатоци за коса за жени, класични чешли од страна на косата. Флексибилни трајни коса чешла силни клипови за коса за жени. Добра мала заоблена добра странична чешма за чешли за дами, добро за жена која сака да создава или да прави нови фризури, за забава, формални прилики и секојдневен живот. Сигурен и удобен со забите за нежно безбеден зафат, може да ги држи сите типови на коса безбедно и удобно цврсто, без да влегувате влечење или оштетување. Внатрешна или отворена коса за коса за да се направи убава и елегантна фризура. Добијте лесен и софистициран изглед со овој додаток за коса. Без напорна убавина за сите типови на коса и ја надополнува секоја боја на коса, таа е модерна алатка за коса за кадрава брановидна исправена и фризура. Добар избор да ја држите косата според вашиот стил и нема да се лизне. Стилски и модерен, здрав материјал за украси за коса, тие не се лесни за кршење и можете да ги користите секој ден и во посебни прилики. Користете за возрасни со кадрава брановидна права фризура фино тенки долги средни средни фризури со должина на рамото, сечење на виткање боење или зацрвстување. Погодно за домашна употреба и употреба на патувања. Единствени поволни цени 12 парчиња без лизгање на косата на косата Метал 3 "Боја : сребрен тон. Материјал : метал. Сигурен и удобен. Големина : 7,5х4см / 2,95" x1.57 "(l*w). Пакет Вклучен : 12 парчиња страна на косата Комбини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди