.

.

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 3840.00

Залиха
Во магацинот.

Додава забавен допир на забава. Направено од лесен материјал за фолија. Конфети балон има тркалезна форма. Се одликува со шарен дизајн со текстот среќен роденден и посакувајте голем. Достапно во низа дизајни со разни теми за партии (секоја се продава одделно).

Основни карактеристики

Најдобри понуди