.

.

Игра на штит, колеџ

Игра на штит, колеџ

DEN 2399.84

Залиха
Во магацинот.

Fansубителите на елитните спортови насекаде се фаќаат за сетот на задната врата на задната врата. Покажете ги вашите вистински тимски бои на следната забава или домашна забава. Оценете го победничкиот допир или гол со вашите пријатели и семејство, додека вашиот тим постигнува постигнувајќи го со овој лесен за поставување, лесен за играње комплетна игра на платинумот за фрлање на задната врата. Добивате две сите градежни дрва, дво-метри X три-метри табли со целосна графичка екипа на површината, осум торби со грав со регулатива 16oz и упатства за игри. 2x3 Shield Game, колеџ : Две 2 'x 3' Сите табли за дрвени целни. 8 Регулатива големина 6 "x 6" 16 мл. Графички тим на целосна површина. Официјално лиценциран.

Основни карактеристики

Најдобри понуди