.

.

Склопување на канти за складирање на канти за корпи за корпи за корпи за стопанство

Склопување на канти за складирање на канти за корпи за корпи за корпи за стопанство

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Оваа корпа за ткаенини за складирање е направена со ткаенина, која е мека, дише и не иритирачка, ги штити и вашите раце и вашите предмети. Мулти-намени канти за складирање се совршени за канцеларија, плакари, спални соби, бањи, оставата, чајната кујна, бирото, колеџот, занаетчискиот простор и многу повеќе. Канти за складирање на ткаенини се забавен и креативен начин за организирање и складирање на храна, играчки, облека, ќебиња, крпи и многу повеќе. Нашата корпа ви носи свежа, иновативна линија на кујнски производи, таблети, подароци и украси за домови за секоја сезона, секој празник и сите. Организациските канти се склопуваат за лесно складирање. Преклопете ги канти и закочете ги преносни канти каде било. Овие цврсти отпадоци се одлични за да се задржат во багажникот на вашиот автомобил за патувања за патувања или при транспорт на предмети за лесно складирање во и надвор. Склопување на канти за складирање на ткаенини за корпи за корпи за корпи за складирање црни канти за складирање : заштеда на простор и удобно. Со 2 цврсти рачки, цврста градба и голем капацитет. Повеќе-функционален контејнер : корпи за складирање обезбедуваат атрактивно, лесен раствор за многу потреби за складирање, како што се складирање на облека (особено за долна облека, здолниште, маица, јакна, панталони, сини фармерки, итн.), Складирање на играчки, складирање на производи за миленичиња или само За чување на вашите списанија и весници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди