.

.

Пешкир со качулка со морски пена Шеврон

Пешкир со качулка со морски пена Шеврон

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Морска пена Шеврон Делукс со качулка Тренд Тренд Лабораторија на морската пела со качулка со качулка со качулка ќе го задржи вашето бебе топло и суво по времето за бања. Делуксната пешкир со капи е направена од мека и апсорбирана 100% памучна тери -крпа со стилски морски пена зелена и бела шевронска принт на аспираторот и исечокот. Худ пешкир мери дарежлив за да можете да го користите како што расте вашето дете. Координира со колекцијата на морската пена од Тренд Лаб.

Основни карактеристики

Најдобри понуди