.

.

Апстракт Апстракт на Обединетиот во Авалон Дома Еверман, килим, 6,56 '9,84'

Апстракт Апстракт на Обединетиот во Авалон Дома Еверман, килим, 6,56 '9,84'

DEN 1980.00

Залиха
Во магацинот.

Колекцијата Еверман користи елементи на природниот пејзаж, заробени во уметничка форма, за да додаде убавина на вашиот кат. Евоцира чувство на хармонија што емулира природни процеси како што се оксидација, патина и исушени површини на 'рѓа, кора и камен. Користејќи мешавина од текстурирани предива, сјајни и мат, колекцијата „Еверман“ ќе го дефинира вашиот простор со димензија и визуелен интерес. Машински ткаени од најлон/полипропилен мешавина. Машинска ткаени од најлон/полипропилен мешавина. Тежок, густ, мек куп. Висина на купот : .55 in. Апстракт дизајн инспириран од природни процеси. Ткаена полипропиленска поддршка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди