.

.

Подобри домови и градини со крилјата со тапациран тапациран тапациран, целосна кралица, хартија од ориз, бо од 2

Подобри домови и градини со крилјата со тапациран тапациран тапациран, целосна кралица, хартија од ориз, бо

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Подобрите домови и градините на крилјата со тапациран тапациран тапацир се одликува со современа глава на крилјата, тапациран во ткаена ткаенина е исечена со модерен трим на главата за нокти. Неговиот уникатен дизајн ќе додаде модерно чувство во секоја спална соба. Се прикачува на повеќето стандардни рамки за метални кревети. Подобри домови и градини со крилјата со тапациран тапациран тапациран, полна/кралица, оризово хартија : цврсти материи и градежништво на рамки од иверица. Пена од тапацир. Ткаена современа ткаенина од тапацир. Копче затегнато. Трим на главата на ноктите. Нозете за поддршка се тапацирани во ткаенината што одговара. Цврсто дрво засилување на дрво за дополнителна стабилност. Одговара на повеќето стандардни рамки за кревет. Вклучува само Headboard. Димензии : 65,50 "L x 8.00" W x 53.00 "H (166,37 cm x 20,32 cm x 134,62 cm). 1-годишна ограничена гаранција. Модел# BHG-HB2-FQ-KLRP. Душеци се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци. Site to Pickup Note : Оваа ставка е спакувана во повеќе големи кутии кои можеби не се вклопуваат во возило со стандардна големина. Ве молиме, проверете дали имате голем автомобил или камион за пикап во продавница.

Основни карактеристики

Најдобри понуди