.

.

Бакнеж бои и грижа свилен сатен реверзибилна капа за капакот на косата, широк раб, супер џамбо, црно

Бакнеж бои и грижа свилен сатен реверзибилна капа за капакот на косата, широк раб, супер џамбо, црно

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Сега заштитата на косата се среќава со луксуз со нашето дишење, бакнеж широк раб со двојно носење. Оваа практична алатка за спречување на оштетување на косата е нанесена со малку луксуз за да можете да се чувствувате сигурни цел ден. Изработена со премија Charmeuse свилен сатен ткаенина, оваа хауба преку ноќ му помага на косата да ја задржи влагата и да спречи да стане суво. Напредната хауба, исто така, ја заштитува вашата коса од триење додека спиете или одите за вашиот ден, со цел да ги спречите сплит крај, фриз и статично. Изграден со екстремна моќност на престој, нашиот опсег со широк 3,25 ”е дизајниран да се протега за вашата крајна удобност бидејќи компресира да остане цела ноќ, така што не мора да избирате помеѓу држење и удобност. Со двојни слоеви вградени во, можете да уживате во одржувањето на вашиот стил додека ја оставате главата да здивнува. Можете дури и да ја вклучите бојата за да одговара на вашето расположение со нашиот реверзибилен дизајн! Премиум шармауза свилен сатен материјал ја штити косата од сувост, триење и сплит краеви. 3,25 "Широк опсег обезбедува максимална моќност на удобност и држење. Дишечки двојни слоеви.

Основни карактеристики

Најдобри понуди