.

.

Колачи, Семејство на семејството Дрејк Алпин Јоделс®

Колачи, Семејство на семејството Дрејк Алпин Јоделс®

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Алпските јодели на Дрејк се освежувачко преземање на нашите класични ролни за торта од јодели. Тие се уште се јодел на едно време, но совршен третман за нашите loversубители на ванила. Ние ја заменивме тортата со храна со ѓаволи со влажна жолта торта и ја навивавме со слој на нашата класична, богатата крема со вкус на ванила Дрејк за да добиеме Прекрасна ролна. Потоа ги покривме нашите ролни за торта во прашкаста мазна, бисерно бело мрзнување. Тен ролни со торта со двојно завиткано по картон, создаваат многу забавни на висорамнини. Обидете се со замрзнати за навистина застрашувачко искуство или додајте ги во сундери за сладолед за зимска конкција. Ставете ги во џеб на следното ски -патување или во вашиот ручек за училиште за училиште. Удрете ги падините денес со вкусни алпски јодели! 10 замрзнати креми исполнети колачи ролни по картон. Завиткано близнак. Сертифициран кошер од Православната унија. Загарантирана свежина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди