.

.

Маица на женски нано-т v-врат S04V

Маица на женски нано-т v-врат S04V

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

4,5 мл., Пред-смарт 100% памук од рингспун, 30 синглови зашиени ракави зашиени со игла и дното на hemscontoured и странично за женски фитстилиш митиран V-necktag без вратот етикета на вратот Hanes Womens Womens Nano-T-T V-T-Neck T-Shirt S04 V (5 Пакет).

Основни карактеристики

Најдобри понуди