.

.

24Севечна облека за удобност плус големина на лактот со должина на лактот Макси фустан

24Севечна облека за удобност плус големина на лактот со должина на лактот Макси фустан

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Овој стилски плус големина макси фустан со ракави од 24seven комфорна облека има деколте за лажички, ракави со должина на лактот, убави опции за боја и фигура што ласкави се вклопуваат совршени за кој било тип на тело. Мало истегнување во градежништвото и запалување на дното го завршува овој фустан со шик, удобно вклопување додека останува без напор модерно. Лесно облечено нагоре или надолу, ова разноврсно парче е совршено во секоја гардероба. ракави со должина на лактот. деколте за лажичка. линија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди