.

.

С. Поло Асн. Поло -блокирање на мажите

С. Поло Асн. Поло -блокирање на мажите

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Дишење и лесна, американскиот Поло Асн. Машка меѓусебна маица со полови кошула ќе ви оди кога времето ќе се загрее, или кога и да сакате дополнителна удобност. Пар со чино или со омилениот тексас. Не можете да тргнете наопаку. Јака со предна плоча со два копчиња. Кратки ракави со манжетни со ребра. Дарежлива силуета за лесно вклопување. 100% чешлано памук. Машина за перење. Увезени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди