.

.

Атлетски работи уникатен фитнес салата ранец, црна

Атлетски работи уникатен фитнес салата ранец, црна

DEN 560.00

Залиха
Во магацинот.

Новиот ранец за тренингот од Атлетските работи е совршена ставка за носење на сите ваши додатоци за теретана. Направено е од издржлив, но сепак дише лесен материјал. Оваа торба ви овозможува лесно да ја чувате вашата валкана облека за теретани или крпи. Ранецот има два предни џебови со додатоци, како и голем главен оддел за да се смести нешто што можеби ќе треба за да донесете. Во рамките на големиот главен оддел, постои џеб компатибилен со хидратација, како и порта H2 O што овозможува брз и лесен пристап за вода. Страничните џебови за воздухот се дизајнирани да ви овозможат брзо да обезбедите шишиња со вода, закуски или други мали лични работи. Исто така, има и подложен грб и прилагодливи ленти за рамо на рамената овозможуваат оптимална удобност при носење. Карактеристики на лесен неопренови материјал ја штити вашата торба од лоши мириси. Две предни џебови со додатоци. Целосно прилагодливи ленти за рамо на рамо. Подготвен назад за оптимална удобност при носење. Голем главен оддел за сите додатоци за фитнес што можеби ќе ви требаат во движење. Компатибилен џеб за хидратација со порта H2 O за брза и лесна употреба. (*Не -хидратација мочниот меур не е вклучен). Две странични џебови на воздухот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди