.

.

Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски влечки

Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски влечки

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Најдобро продажниот лизгач на елени, нордикот ќе ве задржи топло и пријатно во текот на целата година. Поставата за склопување на факс, трајно дно и густа S.U.P.R.O. Ортотикот на чорапите ќе ве задржи пријатно и самоуверено дали сте дома, ја грабнувате поштата или дури и на патување до вашата омилена кафуле. Карактеристики : Внатрешен дел од елените за лизгање на елени патентирани S.U.P.R.O. Технологија- висока густина Ева нога кревет со перница од потпетици на Алтрон за одлични нодули за компресија на апсорпција на шок на надворешна плоча за дополнителна удобност траен на TPR. Топла и пријатна лажичка за смолкнување и стапало. Доволно издржлив за да се носи надвор, доволно удобно за да се носи внатре. Перницата на потпетици се одликува со S.U.P.R.O. Технологија на чорап за апсорпција на шок што е за разлика од повеќето влечки. >. Широки големини на располагање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди