.

.

Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ CB402A 642A - жолта

Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ CB402A 642A - жолта

DEN 639.84

Залиха
Во магацинот.

Компатибилен за CP4005 (жолта). Ова не е оригинален кертриџ за брендови, тој е компатибилен или преработен кертриџ. Оваа премија компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ CB402 A / 642 A - Yellowолтата е одлична ставка по намалена цена под 60 долари што не можете да ја пропуштите. Премиум Квалитет. Категорија : повторно воспоставени / компатибилни касети. Го заменува CB402 A.

Основни карактеристики

Најдобри понуди