.

.

Машка величествена охрабрена сива црвена боја од Бостон, па заработете ја маицата

Машка величествена охрабрена сива црвена боја од Бостон, па заработете ја маицата

DEN 336.00

Залиха
Во магацинот.

Покажете дека сте посветен обожавател на Бостон Ред Сокс со тоа што ја носите оваа маица заработи од Majestic. Се одликува со официјалното лого на Бостон Ред Сокс, отпечатено над името на тимот, во дво-тон дизајн. Обезбедената ткаенина ја дава и оваа привлечна привлечност. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Величествено. Јака без ознака. Вратот на екипажот. Официјално лиценциран. Краток ракав. Увезени. Материјал : 100% полиестер. Графики за печатење на екран. Машинско миење, суво суво на ниско ниво.

Основни карактеристики

Најдобри понуди